I Dugopolje u osmini finala nogometnog Kupa

0

Nogometaši Dugopolja ušli su u osminu finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa.

U drugoligaškom su dvoboju svladali BSK Bijelo Brdo s 1:0 golom Luke Kekeza iz penala u 36. minuti. Protivnik će im biti Lokomotiva koja je u Samoboru okrenula 0:2 na 4:2 uz dva gola Duje Čopa.

Nakon što su u utorak u osminu finala ušli Šibenik, Istra 1961 i Mladost Ždralovi, prolaz su izborili još Bednja Beletinec s 3:0 protiv Belišća,

Bjelovar s 4:0 protiv Vinogradara, Gorica penalima nakon 0:0 u 90 minuta i 1:1 nakon produžetka protiv Croatije u Đakovu, Varaždin s 2:1 protiv Gaja u obližnjoj općini Mače,

Slaven Belupo s 1:0 u Zagrebu protiv Kustošije, Rudeš s 2:1 u Pitomači te Slavonija Požega s 3:0 protiv Oriolika.

Hajduk će za tjedan dana biti gost Bilogore 91 u Grubišnom Polju.

Neretvanac će sljedeće srijede igrati s Rijekom, ali ne u Opuzenu nego na Rujevici.

Za sljedeću je srijedu odgođen i dvoboj Varteks-Osijek dok će se Banjole i Dinamo sastati 25. rujna.