Riječki navijači – Armada bojkotirat će utakmicu reprezentacije Hrvatske i Finske koja se u petak navečer igra na Rujevici.
Nakon što je HNS preselio utakmicu protiv Finske iz Osijeka u Rijeku zbog straha od vremenskih neprilika, Savez ima i novih problema. Armada je najavila da neće navijati u petak.
Objavu na Facebooku objavljujemo u cijelosti.
Od ponosa i slave Hrvatske nogometne reprezentacije ostalo je samo ime i ponešto sudskih procesa za one koji su reprezentaciju privatizirali radi svojih interesa. Igrači bez muda, morala i pamćenja, izbornici marionete i povremeni stanovnici Remetinca iz vodstva HNS-a, zasigurno ne mogu predstavljati Hrvatsku dok svira Lijepa naša. U svijetlu svega iznesenog ARMADA nikad neće dati podršku ovakvoj odnarođenoj reprezentaciji. I ovu utakmicu reprezentacije – bez ARMADE na tribinama. Neće biti organizirano navijanje te ovim putem molimo sve da ne nose zastave s obilježima naše skupine. Krepat ma ne molat! Hns mafija!