Bogdanović 5 poena, Rudež i Hezonja nisu ulazili u igru

0

Odigrano je 12 NBA utakmica. Indiana je u Bankers Life Fieldhouseu u zadnjoj četvrtini slomila otpor Brooklyna za koji je Bojan Bogdanović odigrao još jednu lošu utakmicu – 31 minuta, tek 5 poena uz 2 asistencije i skok.

Ono što je sigurno Netsima je pod hitno potreban remont, 7 pobjeda i 19 poraza je katastrofalan učinak. Orlando je u Amway Centeru sa 102:94 nadigrao Portland i tako upisao 15 pobjedu u sezoni. Mario Hezonja nije ulazio u igru kod Magica. Na klupi je cijelu utakmicu proveo i Damjan Rudež a njegova Minnesota je s 99:95 dobila Sacramento. Prvi pick drafta prošle godine Andrew Wiggins je za Timberwolvese postigao 32 poena uz 10 skokova i 6 asista.

New York je već do poluvremena riješio Philadelphiu u Wells Fargo Centeru, San Antonio je uz 26 poena i 13 skokova LaMarcusa Aldridgea sa 105:97 nadigrao LA Clipperse dok su poslasticu večeri odigrali Chicago i Detroit. Nakon čak četiri produžetka Pistonsi su slavili sa 147:144. Jimmy Butler je postigao 43 koša za Bullse, Derrick Rose 34 a Pau Gasol 30 uz 15 skokova. Pobjednike su predvodili Andre Drummond s 33 poena i 21 skokom te Reggie Jackson s 31 poenom,13 asistencija i 6 skokova.

Atlanta našeg trenera Nevena Spahije slavila je u Bostonu, Dallas je uz 20 koševa njemačkog rutinera Dirka Nowitzkog dobio Memphis dok je Golden State uzvratio Milwaukeeu za jedini poraz u sezoni. Stephen Curry 26 poena, 10 skokova i 9 asistencija.